...

به خاطر تزریق دیروز خیلی حالم بده. از صبح به شدت حالت تهوع دارم. الان و این روزا فقط به خاطر خونوادمه که دارم درمان رو ادامه میدم. وحشتتتننناککک خسته ام. از همه چی!!

/ 6 نظر / 112 بازدید
banoyehordibehesht2

عزیزم عزیزم عزیزم ❤️❤️❤️ كافي است ايمان بياوريم كه ساقي هر چه ريزد از لطف اوست، آن‌وقت در هر واقعه‌اي خير آن را مي‌يابيم و احساس زنده بودن مي‌كنيم، آن وقت است كه وجودمان تبديل به منبع انرژي و نشاط مي‌شود، در اين صورت است كه به هر كجا كه قدم بگذاريم همه حيران آرامش دروني و نشاط و سرزندگي ما مي‌شوند..

m-u-m

banoyehordibehesht2@عزیزم ببخشید اینقد رک میگم ولی الان یازده ساله دارم این حرف ها و از کسانی میشنوم ک درکی از شیمی درمانی و پیوند و درد و رنج و مشکلات سرطان رو ندارن. شایدم بدونید. نمیدونم. ولی من نه نا امیدم نه بدون نشاط و نه اینکه احساس مردگی کنم. انرژی زیادی هم دارم و فعالیتم واقعا زیاده. اینجوری که مینویسی فک میکنم اینجوری برداشت شده از نوشته هام. البته حق هم دارین.

m-u-m

@banoyehordibehesht2 عزیزم ببخشید اینقد رک میگم ولی الان یازده ساله دارم این حرف ها و از کسانی میشنوم ک درکی از شیمی درمانی و پیوند و درد و رنج و مشکلات سرطان رو ندارن. شایدم بدونید. نمیدونم. ولی من نه نا امیدم نه بدون نشاط و نه اینکه احساس مردگی کنم. انرژی زیادی هم دارم و فعالیتم واقعا زیاده. اینجوری که مینویسی فک میکنم اینجوری برداشت شده از نوشته هام. البته حق هم دارین.

mynb

امیدوارم این خستگی خیلی سریع رفع بشه و حالتون خوب بشه.